כאשר מישל פגשה את בעלה לעתיד, ברק אובמה, בשנת 1988 - הוא היה מתמחה לתקופת הקיץ במשרד עורכי הדין בה היא עבדה והיא היתה העוזרת והיועצת שלו. בפעם הראשונה שהיא נשאלה אם היא רוצה לצאת איתו לדייט היא ענתה בשלילה כי חשבה שזה לא ראוי שהם יצאו לדייט. אבל ברק המשיך לנג'ס, ולבסוף מישל ביקשה מאחיה לשחק איתו משחק כדורסל. הסיבה לא היתה לבדוק אם הוא שחקן כדורסל טוב או לא, אלא בגלל שמישל גדלה בתוך בית שבו אביה ואחיה סיפרו לה שאפשר ללמוד הרבה על בחור מהתנהגותו במגרש הכדורסל. רובינסון סיפר למישל שהוא לא מצא שום מגרעות במשחקו של ברק והוא הראה המון

.כבוד למשחק ולפרטנרים שלו

לא הייתם מצפים לזה ממנה, לאור הקמפיין נגד השמנה בקרב בני נוער וילדים בו פצחה בארצות הברית - אבל החטיף האהוב עליה הוא צ'יפס. מקורב לאשת הנשיא ויועצו של הנשיא סיפר פעם על האהבה השומנית של מישל "כל פעם שאנחנו בדרכים או שיש לנו יום ארוך אנחנו מחפשים דרך להשיג צ'יפס. אם היינו ממש ילדים ממש טובים, אז אנחנו מצרפים .

."צ'יזבורגר לצ'יפס הזה

#

#

#

למרות האהבה למאכל השומני, אובמה לא מוותרת על הרגלי הכושר שלה. לפי חבריה, היא מתאמנת כמו "גלדיאטורית". היא משכימה בשעה 4 וחצי בבוקר כדי לרוץ על ההליכון, היא מרימה משקולות ולוקחת חלק גם בשיעורי קיקבוקיסינג ופעילויות נוספות להן היא מקדישה כשעה .

.​וחצי ביום

© 2023 by Michelle Ryder. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now